21924

Hakkımızda

İstanbul Finans Danışmanlık Türkiye’nin İlk resmi Gayrimenkul & Kredi Danışmanlık merkezi olan şirketimiz 2002 yılından İtibaren konut, otomobil ve ihtiyaç kredisi ile ilgili taleplerinizde, sizlere çözümler üretiyoruz. Her türlü bankacılık ürün ve hizmet ihtiyacınızı, doğru Banka ile buluşmanızı sağlayarak, zaman menfaatinizi gözeterek karşılamakta olan firmamız sizlere danışmanlık hizmeti  vermektedir.

12 Yıllık çalışmalarımız sonucunda tespit ettiğimiz en önemli husus kredi kullanım koşullarıyla, en önemli gerçek bankada aktif sorunu olmayan veya sorunu olmuş elinde kapama yazısı bulunan Bireysellerin, her müşterinin kredi koşullarına uygun olduğunu, fakat doğru bankayla buluşması sonucu olumlu sonuçlar alabileceğini paylaşıyoruz.

Bu doğrultuda her bankanın kredi mevzuatını ve tebliğini inceledik. Bu mevzuatlar yenilendiğinde bilgilerimizi her seferinde güncelleyerek, hangi müşterinin ne şekilde hangi bankaya müsait olduğunun tespitini yaparak Tek Seferde doğru bankaya müracaatla neticeye ulaştırıyoruz ve bu şekilde çok başvurudan dolayı düşen skorlamayıda ortadan kaldırıyoruz.